Wystaw przedmiot Dodaj ogłoszenie
Logowanie Rejestracja

Witaj gościu!

Zaloguj się lub zarejestruj jeżeli nie masz konta

Połącz konto!

Połącz konto z portalami społecznościowymi

O Rentalo.pl

Czym jest Rentalo.pl

Rentalo.pl to nowoczesny serwis, który oferuje Wam bezpieczne pożyczanie przedmiotów różnego rodzaju innym osobom z najbliższej okolicy na określony czas oraz za określoną stawkę. Załóżmy, że chcesz wybrać się ze znajomymi na wycieczkę rowerową, ale nie masz roweru. Nic trudnego: dzięki Rentalo.pl w sposób łatwy i szybki możesz pożyczyć go od sąsiadów z najbliższej okolicy.

Wystawiaj i zarabiaj

Zajrzyj do szafy, piwnicy i garażu! Wystawiaj bezpiecznie swoje przedmioty i pokaż je innym użytkownikom. Pozwól im, aby znaleźli i wypożyczyli je od Ciebie. Ty pomagasz innym, wypożyczając potrzebną im rzecz i zarabiasz na transakcjach. Dokładaj jak największych starań wystawiając swoje przedmioty. Spraw by osoby rezerwujące przedmiot były zadowolone z transakcji z Tobą , a na pewno powrócą raz jeszcze. 

Pożyczaj i oszczędzaj

Wyszukuj wśród wielu ofert wystawionych w Rentalo.pl. Znajdź taką, której potrzebujesz w danej chwili. Pożyczaj bezpiecznie od osób i firm z najbliższej okolicy i ciesz się z tego, że zaoszczędziłeś pieniądze. Oceniaj po każdej transakcji – buduj z nami zaufaną społeczność Rentalo.pl.

Ogłaszaj w okolicy

Nie znalazłeś, tego czego szukałeś?! Ogłoś to wszystkim użytkownikom Rentalo.pl. W chwilę potem ciesz się z otrzymanych propozycji. Dokładnie opisuj to co Ci potrzeba – pozwoli to na szybką reakcje innych osób i realizację transakcji.