fbpx
Dodaj ogłoszenie

Korzyści dla Właścicieli przedmiotówKażdy z nas posiada w swoim domu sprzęt, z którego praktycznie nie korzysta lub używa od święta. Sprzedaż często nie jest opłacalna – przecież może się jeszcze przydać, nieprawdaż? A gdyby tak móc wypożyczać swoje przedmioty za opłatą? Z platformą RENTALO to możliwe! Zamiast ścierać kurz z nieużywanego sprzętu możesz jeszcze na tym zarobić.
Wystarczy, że dokładnie opiszesz przedmiot, dodasz jego zdjęcia, podasz cenę wynajmu, określisz dostępność oraz dodasz ogłoszenie na RENTALO. I gotowe! Teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać na pierwsze rezerwacje.

1

Zarabiaj na własnych przedmiotach

Zastanów się z ilu rzeczy, które posiadasz w domu praktycznie w ogóle nie korzystasz. Większość z nich z pewnością mogłaby posłużyć innym, a Ty możesz zyskać parę złotych, set złotych, tysięcy… :). Platforma RENTALO umożliwia Ci dodawanie ofert różnego rodzaju przedmiotów, które mogą wypożyczyć inni użytkownicy. Zrób zdjęcie, dodaj krótki opis, umów się na spotkanie z zainteresowanym i zacznij zarabiać na własnych rzeczach. W ten sposób przedmioty zyskują drugie życie i nie leżą dłużej na dnie szafy, w piwnicy czy garażu, a Ty możesz sobie dorobić.

2

Bezpłatna publikacja ogłoszeń

Zamieszczanie ogłoszeń na platformie RENTALO jest bezpłatne. Właściciele przedmiotów nie ponoszą kosztów za umieszczenie swoich przedmiotów na platformie. Aby wypożyczyć innym produkty/usługi wystarczy poświęcić odrobinę czasu na dodanie ogłoszenia. Wypożyczanie własnego sprzętu jeszcze nigdy nie było takie proste.

3

Bezpieczeństwo to podstawa

W naszym kraju istnieje powiedzenie „dobry zwyczaj – nie pożyczaj”, gdyż pożyczanie zwykle źle się kończy. Korzystając z platformy RENTALO szybko przekonasz się, że nic bardziej mylnego. Warto wypożyczać swoje rzeczy i czerpać z tego zyski. Co więcej, właścicieli przedmiotów przed kradzieżami i/lub uszkodzeniami wypożyczanych przedmiotów chroni umowa najmu oraz kaucja. Sama platforma to dodatkowe zabezpieczenie pozwalające na minimalizowanie ryzyka dzięki systemowi ocen użytkowników, wstępnej weryfikacji finansowej.

Korzyści dla wypożyczających sprzęt

Pragniesz spróbować swoich sił w nowym sporcie? Potrzebujesz stroju na bal przebierańców? A może wybierasz się na żagle i chcesz mieć pewność, że żaglówka będzie dostępna w wybranym przez Ciebie terminie? Zamiast zastanawiać się czy uda Ci się wypożyczyć sprzęt pływający bądź, co gorsza kupować nowy sprzęt sportowy czy strój na parę godzin możesz pożyczyć to, czego aktualnie potrzebujesz niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Wypożyczaj sprzęt zgodny z opisem oraz gwarancją dostępności w podanym terminie.

1

Oszczędność wydatków

Zamiast marnować czas i pieniądze kupując nowe przedmioty możesz je po prostu wypożyczyć. Jest to bardziej opłacalne rozwiązanie. Korzystając z platformy RENTALO wypożyczysz praktycznie wszystko. Możesz przetestować sprzęt elektroniczny. Sprawdzić, czy nowe hobby jest rzeczywiście dla Ciebie. Spróbować swoich sił w nowej dziedzinie. Jeśli marzysz o grze na instrumencie nie musisz go od razu kupować – wystarczy, że wyszukasz gitarę, pianino czy skrzypce i pożyczysz na kilka dni lub tygodni. Przed Tobą ważne spotkanie, a Ty nie masz co na siebie włożyć? Nowa sukienka, buty, torebka to dość spory wydatek na jedną okazję. Teraz możesz wypożyczyć całą stylizację za drobną opłatą. Z platformą RENTALO zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce w domu. To świetna alternatywa: zamiast kupować – pożyczaj i oszczędzaj.

2

Kalendarz dostępności

Coraz więcej osób przekonuje się, że zakup nowych rzeczy, których de facto używa się od święta nie ma najmniejszego sensu. Za pomocą platformy RENTALO szybko wyszukasz interesujące Cię przedmioty. Wystarczy, że wejdziesz na stronę za pomocą laptopa lub smartfonu, wybierzesz artykuł, lokalizację i sprawdzisz czy jest dostępny w wybranym przez Ciebie terminie. Możesz to zrobić w dowolnym momencie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Platforma RENTALO jest niezwykle prosta w obsłudze, co ułatwia łatwe, szybkie i wygodne przeglądanie interesujących Cię przedmiotów.

3

Gwarancja zgodności stanu i opisu

Polecane przedmioty

Zerknij na nowe, ciekawe przedmioty, które pojawiły się ostatnio w RENTALO, może coś przykuje twoją uwagę